Wynajem długoterminowy 
w Makurat Auto

Jak działa wynajem długoterminowy aut?
Wynajem długoterminowy, tzw. „auto na abonament” to usługa, w której wybierasz samochód i używasz go przez wybrany czas.
Określasz czas i ilość kilometrów
Na starcie wybierasz czas użytkowania oraz ilość kilometrów przejechanych w ciągu roku – to pozwala nam wyliczyć odpowiednią ratę wynajmu długoterminowego auta.
Wybierasz pakiet wynajmu długoterminowego
W ramach pakietu wynajmu długoterminowego otrzymujesz obsługę samochodu, np. przeglądy, naprawy, ubezpieczenie, wymianę i przechowywanie opon (oraz ich zakup).
Na koniec decydujesz: przedłużyć umowę, zmienić na nowszy lub wykupić samochód
Na koniec umowy decydujesz, co dalej. Nie masz obowiązku kupować samochodu. Możesz przedłużyć umowę lub wymienić go na nowszy model.

Zapraszamy do kontaktu

Współadministratorami państwa danych osobowych pozostawionych na formularzu kontaktowym są podmioty wchodzące w skład Grupy Makurat. Pełna informacja o administrowaniu danymi w zakładce Polityka prywatności.
Wyrażam zgodę na wykorzystanie moich danych osobowych przez Współadministratorów: imienia, nazwiska, daty urodzenia, numeru telefonu, adresu e-mail, miasta zamieszkania lub siedziby firmy, danych dotyczących posiadanych produktów Grupy Makurat, przez Współadministratorów Auto Miras Autoryzowany Serwis Samochodowy Sp. z o.o.; Auto Miras Kossakowo Sp. z o.o.; MDM Auto Sp. z o.o.; DM Auto Miras Sp. z o.o.; Makurat Mirosław Auto - Miras Makurat Mirosław; Makurat Inwestycje Sp. z o.o.; BMI Sp. .o.; Makurat Ubezpieczenia Sp. z o.o.; w celu:

i wyrażam zgodę na kontakt marketingowy wskazany poprzez komunikację:

Wynajem długoterminowy w Makurat Auto

Adres:
Zawodników 2,
80-729 Gdańsk
Tel. 58 573 58 80
Godziny pracy:
pn. – pt. 7:00 – 19:00
sb. 7:00 – 13:00
gdansk@automiras.pl
linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram