Serwis Samochowy Gdańsk
Centrum Serwisowe

Umów wizytę w naszym serwisie

Aby przejść do rezerwacji online, wybierz markę

Możesz również wysłać zgłoszenie

Współadministratorami państwa danych osobowych pozostawionych na formularzu kontaktowym są podmioty wchodzące w skład Grupy Makurat. Pełna informacja o administrowaniu danymi w zakładce Polityka prywatności.
Wyrażam zgodę na wykorzystanie moich danych osobowych przez Współadministratorów: imienia, nazwiska, daty urodzenia, numeru telefonu, adresu e-mail, miasta zamieszkania lub siedziby firmy, danych dotyczących posiadanych produktów Grupy Makurat, przez Współadministratorów Auto Miras Autoryzowany Serwis Samochodowy Sp. z o.o.; Auto Miras Kossakowo Sp. z o.o.; MDM Auto Sp. z o.o.; DM Auto Miras Sp. z o.o.; Makurat Mirosław Auto - Miras Makurat Mirosław; Makurat Inwestycje Sp. z o.o.; BMI Sp. .o.; Makurat Ubezpieczenia Sp. z o.o.; w celu:

i wyrażam zgodę na kontakt marketingowy wskazany poprzez komunikację:

Serwis Samochodowy Gdańsk

Nasze centrum serwisowe, w ramach Grupy Makurat, działa nieprzerwanie już od 1997 roku. Długa tradycja oraz doświadczenie w branży motoryzacyjnej sprawiła, że Makurat to wykwalifikowani, dobrze zorganizowani i nastawieni na ciągły rozwój specjaliści w branży motoryzacyjnej. Nasza dbałość o najwyższe standardy oraz ciągły samorozwój zaowocowały uzyskaniem autoryzacji największych światowych koncernów takich jak Volkswagen czy Tesla. Certyfikat zgodności systemu zarządzania jakością z wymaganiami normy ISO 9001 (PN-EN ISO 9001:2015)

Serwis Samochowowy Makurat

To autoryzowany, w pełni profesjonalny serwis takich marek jak: Volkswagen, Audi, SEAT, Cupra, Skoda, Volkswagen Dostawcze. Makurat Serwis to dwa serwisy zlokalizowane w Gdańsku oraz Pępowie k/Żukowa. Dzięki naszej kompleksowej obsłudze możesz beztrosko ruszyć w podróż.

Grupa Makurat to serwis z wieloletnią tradycją, każdego dnia dążymy do wysokiego standardu oferowanych usług, o czym świadczy uzyskany certyfikat ISO. Zapewnienie profesjonalizmu i wysokiej jakości oferowanych usług jest naszym nadrzędnym celem.

Makurat to nowoczesny warsztat samochodowy, oferujący kompleksowe usługi w zakresie elektrotechniki, elektroniki samochodowej, napraw układów ABS/ASR/ESP, diagnostyki silników benzynowych i wysokoprężnych, diagnostyki układów hamulcowych, elektroniki pokładowej i elektroniki podwozia, przeglądów okresowych, obsługi klimatyzacji i napraw typowo mechanicznych jak wymiana pasków rozrządu, klocków i tarcz hamulcowych, amortyzatorów oraz sprzęgieł.

Nasze usługi

SERWIS

Autoryzowany serwis Volkswagen, Audi, Seat, Cupra, Skoda, Volkswagen Dostawcze oraz Tesla w Gdansku i Pępowie k/Zukowa. Dzięki naszej kompleksowej obsłudze możesz beztrosko ruszyć w podróż.

STACJA KONTROLI POJAZDÓW

Od roku 2021 posiadamy w oddziale Gdańsk Stację Kontroli Pojazdów GD/ 067/P gdzie możesz zrobić przegląd okresowy swojego pojazdu.

UBEZPIECZENIA

W pokonywaniu kolejnych kilometrów trzeba zapewnić odpowiedni poziomu bezpieczeństwa kierowcy i jego pasażerom. Sprawdź naszą ofertę ubezpieczeń.

GWARANCJA

Przedłużoną gwarancję oferują jedynie pewne salony, a program zapewnia spokój i bezpieczeństwo finansowe w okresie użytkowania zakupionego pojazdu. Gwarancja, to pewność, że w razie niespodziewanej awarii w Twoim samochodzie nie poniesiesz niepotrzebnych kosztów.

LIKWIDACJA SZKODY

Kompleksowo zajmujemy się całym procesem likwidacji szkody, jesteśmy Centrum Napraw Powypadkowych grupy VGP. W 2021 roku jako pierwszy warsztat w Polsce północnej, otrzymaliśmy autoryzację Tesla Approved Body Shop.

ODKUP POJAZDU

Odkup samochodu w Makurat Auto to szybka i bezpieczna alternatywa dla sprzedaży samochodu przez serwisy motoryzacyjne. Gwarantujemy najwyższy standard obsługi.

FINANSOWANIE

Dzięki szerokiej ofercie kredytów, leasingów i opcji wynajmu, możesz w wygodny sposób sfinansować zakup wybranego samochodu, jednocześnie zyskując pewność korzystania z najwyższej jakości usług. Dla wszystkich samochodów przygotowaliśmy atrakcyjną ofertę w której możesz wybrać dogodny okres finansowania, określić wysokość wpłaty własnej i cieszyć się komfortem jazdy nowym samochodem niezależnie czy planujesz zakup na firmę czy prywatnie.

Sprawdź lokalizacje naszych serwisów

Serwis Samochodowy Pępowo

Centrum Napraw Powypadkowych Volkswagen Group Polska. Tesla Approved Body Shop
Adres:
Gdańska 62,
83-330 Pępowo
Tel. 58 685 95 70
Godziny pracy:
pn. – pt. 7:00 – 17:00
sb. 7:00 – 13:00
cnp@automiras.pl

Serwis Samochodowy Gdańsk

Autoryzowany serwis VW, Audi, Seat, Skoda, Cupra, VW Dostawcze. Centrum Napraw Powypadkowych Volkswagen Group Polska
Adres:
Zawodników 2,
80-729 Gdańsk
Tel. 58 573 58 80
Godziny pracy:
pn. – pt. 7:00 – 19:00
sb. 7:00 – 13:00
gdansk@automiras.pl
linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram