Tanie ubezpieczenie samochodu

Szukasz odpowiedniego ubezpieczenia komunikacyjnego dla Twojego samochodu? My w Makurat Auto wiemy, że w pokonywaniu kolejnych kilometrów trzeba zapewnić odpowiedni poziomu bezpieczeństwa kierowcy i jego pasażerom. Pomyśl o odpowiedniej ochronie i poznaj naszą ofertę ubezpieczeń komunikacyjnych.

Atuty ubezpieczenia w Makurat Auto

  • Samodzielnie ubezpieczamy i w razie wypadków bądź kolizji likwidujemy szkody.
  • Gwarantujemy, że ubezpieczenie pokryje wszystkie koszty naprawy w razie wypadku.
  • Do każdej zakupionej polisy dajemy pełen jej serwis.
  • Każdego klienta traktujemy indywidualnie i profesjonalnie.
  • Dajemy gwarancję jakości produktu ubezpieczeniowego.

Wybierz ubezpieczenie w doskonałej cenie

Podaj nam datę końca aktualnej polisy OC/AC oraz telefon do siebie. Miesiąc przed końcem polisy zadzwonimy do Ciebie i jeszcze tego samego dnia znajdziemy najbardziej dopasowane do Twoich potrzeb ubezpieczenie.


Ubezpieczenie autaCzy musisz wykupić ubezpieczenie?

Można wyróżnić różne rodzaje ubezpieczeń komunikacyjnych – należą do nich m.in. OC, AC, NNW oraz Assistance. Obowiązkowe jest jedynie OC, czyli ubezpieczenia Odpowiedzialności Cywilnej, które należy wykupić najpóźniej w dniu rejestracji samochodu.

Jego brak wiąże się z nałożeniem na posiadacza auta kary finansowej przez Ubezpieczeniowy Fundusz Gwarancyjny. Pozostałe ubezpieczenia samochodowe stanowią dodatkowe opcje, a ich wykupienie jest dobrowolne. Podczas gdy OC chroni osoby trzecie oraz ich majątek, AC oraz NNW zapewniają bezpieczeństwo samemu ubezpieczonemu, oferując wypłatę odszkodowania np. w wypadku kradzieży pojazdu lub doznania uszczerbku na zdrowiu jako następstwa nieszczęśliwych wypadków.