Odkup pojazdów

Odkup samochodu w Makurat Auto to szybka i bezpieczna alternatywa dla sprzedaży samochodu przez serwisy motoryzacyjne. Gwarantujemy najwyższy standard obsługi. Staramy się obsługiwać naszych klientów lepiej niż inni.

Makurat Auto łamie negatywne stereotypy dotyczące branży i pokazuje, że salon aut używanych może być miejscem przyjaznym i fachowym, w którym nie tylko da się znaleźć świetnej jakości samochód w doskonałej cenie, ale także można sprzedać go na uczciwych warunkach. Skup samochodów, jaki stworzyliśmy, jest właśnie taki. Makurat Auto stawia na sprawdzonych ludzi, którzy składają się na nasz zespół. Odkup samochodów przebiega dzięki temu sprawnie i szybko.

Sprzedaj nam swoje auto!

Napisz, jakie auto posiadasz i ile chciałbyś od nas otrzymać za to auto, a my niezwłocznie skontaktuje się z Tobą!


Dlaczego klienci nas wybierają?Najlepszy skup aut

Szybki odkup

Działamy w oparciu o proste i przejrzyste zasady, dzięki czemu gwarantujemy Klientom szybkie i sprawne odkupienie ich samochodów.

Natychmiastowa płatność

Pieniądze ze sprzedaży auta możesz otrzymać na swoje konto już w ciągu godziny. Bez uciążliwego poszukiwania nabywcy i żmudnego konstruowania oferty.

Sprawdzenie auta u Klienta

Nasi specjaliści ocenią stan techniczny i wizualny pojazdu zgodnie z najwyższymi standardami w twoim domu

Opłacalny odkup aut tylko z Makurat Auto

Jeśli uważasz, że odkup auta jest dla Ciebie opłacalnym posunięciem, zapraszamy do kontaktu.

Odkupienie aut przez Makurat Auto to najprostszy sposób pozbywania się starych pojazdów. Rozwiązanie takie doceniają wszyscy, którym zależy na zaoszczędzeniu czasu, uniknięciu dodatkowych, czasochłonnych działań i zbędnych formalności. Jeśli jesteś właścicielem samochodu pochodzącego z polskiego salonu samochodowego, posiadasz udokumentowany jego przebieg oraz masz zamiar dokonać sprzedaży pojazdu, po prostu zgłoś się do nas!

Naszym sporym atutem jest to, iż prowadzimy skup aut używanych za gotówkę, więc można od razu cieszyć się pieniędzmi za swój pojazd. W przeciwieństwie do praktyk komisów, nasz salon zapewnia przejrzyste i korzystne dla partnerów warunki. Udowadniamy tym samym, że ta branża wciąż może pozytywnie zaskakiwać.